Teslimat ve Kargo

Türkiye'nin her yerine satış ve teslimat sağlayabilmekteyiz. Disleksimarketi olarak satışta bulunan ürünlerimizde stoklu olarak çalışmaktayız. Bu sayede hızlı kargo gönderimi yapabilmekteyiz. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Disleksimarketi.com güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

 
Tüm ürünlerin kargoya veriliş süreleri ürün detay sayfasında yer almaktadır. Hafta içi saat 13.30'a kadar olacak şekilde vermiş olduğunuz siparişler, ürünler stokta ise genellikle ilk iş gününde işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler sonraki iş günü içinde işleme alınırlar. Ürünlerin kargoya teslim süreleri ürün açıklamalarında belirtilmiştir. Kargoya veriliş zamanları ürüne göre farklılık gösterebilmektedir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (cumartesi yarım gün) teslim edilebilmektedir. Sipariş üzerine üretilen ürünlerin teslim süresi 5 ile 7 iş günü arasında olarak ürün sayfalarında belirtilmiştir. Bu ürünler sipariş üzerine üretildikleri için iade alınamamaktadır.


 100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO KAMPANYASI

Ürün açıklamasında 100 TL üzeri ücretsiz ibaresi bulunan ürünler için 100.00 TL'nin üzerindeki siparişlerde kargo ücretini Disleksimarketi karşılamaktadır. Ücretsiz kargo veya her zaman ücretli kargo olarak gönderilen ürünlerin açıklamalarında ibareler yer almaktadır. Ücretsiz kargo kampanyasından sadece anlaşmalı kargo firması seçildiğinde yararlanabilirsiniz. Ürünleri sepetinize ekleyerek kargo ücretlerini görebilirsiniz.


Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Ya da bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanarak size tekrar gönderilecektir.


Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde veya kutu içerisinde ürünle birlikte size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu "Müşteri Hizmetleri" bölümünden veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.

Herhangi bir sorunda  0 541 728 92 18  numaralı telefondan iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.